Dla Rodziców

29.08.2019 r. o godz. 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami gr. I i II (2,5 - 3 latki).

Od poniedziałku - 29.04.2019 r. Przedszkole nr 31 "Pod Tęczą" będzie pracowało w trybie normalnym (strajk zostaje zawieszony).

Dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość.

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na Dni Otwarte w naszym przedszkolu, które odbędą się 27 - 29.08.2019 r. o godz. 9:00 - 11:00.

Pedikuloza to inaczej wszawica jest chorobą pasożytniczą wywołaną przez wesz głowową (Pediculus humanus capitis).Wszawica występuje we wszystkich krajach świata. Jest to powszechny problem, który nie zawsze jest oznaką braku higieny. Do zarażenia może dojść w każdym wieku, chociaż najczęściej występuje ona u dzieci i młodzieży. Do zarażenia tymi pasożytami łatwiej dochodzi w dużych zbiorowiskach ludzkich (przedszkola, szkoły, internaty, akademiki, kolonie, obozy letnie, koszary, domy pomocy społecznej, noclegownie).